0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Голф шапка шапка клип голф маркер Орел снимки открит рафтинг аксесоари голф феновете на доставка безплатна доставка

Голф шапка шапка клип голф маркер Орел снимки открит рафтинг аксесоари голф феновете на доставка безплатна доставка

BGN 6.69
Продуктът е наличен

Налично


започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90
крајот
Употреба на голф капа клипови :
Кога играте голф, топка на зелена, што се користи за калибрација на позицијата на топката, овој пат ќе стави капа клип со исклучен, калибрација на позицијата на топката, и топката отиде, како и играјќи голф со вашиот партнер, во ставање на времето не ни се погоди вашиот топката. Кога ќе им помогнам, ќе треба да го замени на топката, се тркалаат во. Ова е основниот учтивост на играње голф. Кога топката не се судираат, тоа не значи дека топката не фаул, но тоа не чини да ги почитуваат вашиот партнер.

Параметри на продукта

търговска марка:
герик
Номер На Модела:
С249
Производни Серия:
Голф
Тип:
скоба за голф

Продукти в категория