0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Cooyute нови голф-клубове HONMA S-03 4-звезден Compelete club set Driver+3 / 5wood + ютии+стика и графит голф-вал Безплатна доставка

Cooyute нови голф-клубове HONMA S-03 4-звезден Compelete club set Driver+3 / 5wood + ютии+стика и графит голф-вал Безплатна доставка

BGN 1096.00
Продуктът е наличен

Налично


Опис На Производот :
Име : Новиот Голф палките за Голф целосен сет
Клуб Тип : Голф комплетен сет на клубови
Возачот На Лофт : 9.5/10.5
Fairway дрво : 3/15 5/18
песна : 4.5.6.7.8.9.10.11.Леле.Шведски
Торба : НЕМА торба
Голф Окно : Графит шахти
Вратило Flex : Редовни или Беспомошна окно
Голф Контрола : Да
Нашата специјална понуда ја определите Должината на Клубови како Клиент s барање, во овој Објект,ќе се исто така добредојдени да се избере вратило ви се допаѓа.
Нашата специјална понуда : Прилагодување на Должината на Клубови како на Клиент барање, во овој Објект,Ние ги Доставуваме Следните песна окното :
песна Поставите Динамичен Злато R300 Челик окно
песна Поставите Динамичен Злато S300 Челик окно
песна Поставите Динамичен Злато S200 Челик окно
песна Поставите Динамичен Злато R200 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 5.0 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 5.5 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 6.0 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 6.5 Челик окно
песна Поставување Н. С. PRO 950 Р Челик окно
песна Поставување Н. С. PRO 950 S Челик окно
Должина на продолжена : +1.5,+1,+0.5(инчи)
Го скрати Должина : -2,-1.5,-1,-0.5(инчи)
Ако имате посебни барање на окно ,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака ,ви благодариме
Плаќање/и Продажбата на термини :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел.1.Ние прифаќаме Western Union или"Money Gram,Виза,Мастеркард,western union.и ние, исто така,
2. Ние ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако ќе се прими плаќањето.тоа ќе треба испорака за 15-30 дена за да стигне до вашата врата.
3. Испорака метод : EMS, курирската служба DHL.Кина Пост Воздух Mail .
4. По доставување : понуда на следење на број да се следат на веб-страницата.

Параметри на продукта

Цвят:
Графит R flex 9 5, Графит S flex 9 5, Графит R flex 10 5, Графит S flex 10 5
Сръчност:
Дясна ръка
Моля, Тип:
Съдържание на пакета
Материал На Вала:
Графит
Извиват:
R
търговска марка:
Cooyute
Пол:
Мъже
водительский таванско помещение:
9.5/10.5
Наем на дървен :
3/15 5/18
Айрънс таванско помещение:
4.5.6.7.8.9.10.11. Aw. Sw
вал:
графит вал
Извиват:
Обикновен или твърд огъване
Доставка:
Безплатна доставка
Номер На Модела:
ХОНМА С-03

Продукти в категория