0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нови остри манганови стоманени триони, сгъваеми градински инструменти, домакински плодови дървета сеч стоманени триони, инструменти бонсай

Нови остри манганови стоманени триони, сгъваеми градински инструменти, домакински плодови дървета сеч стоманени триони, инструменти бонсай

BGN 19.04
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики : Производ гарантира 100% нов, сигурен квалитет на Производот материјал со користење на 65 # јаглероден челик, висока јачина и жилавост, лесно да се носат, свитлива, ножот за три serrated заби, остри ножот, според дрво брзина двојно остро нож остри Спецификација : Име на Производ : Градина Рака Видов Материјал : јаглероден челик Боја : како што е прикажано Предмет : дом, градина, поле Нож должина : 27cm Сечилото дебелина : 1mm Виде на теренот : 4.5 мм Тежина : 260g Производ Содржина : 1 x Градина Рака Видов 1 x Пластична Амбалажа

Параметри на продукта

Характеристика:
Най-Дългата Дължина На Сгъване, Устойчива На Плъзгане Дръжка
Тип Секатора:
Трещотка
Материал:
Метални
Вид Инструмент Обрезного:
Кант Триони
Покритие:
Без Покритие
търговска марка:
Халоджаджу
Номер На Модела:
лых-46
Име на продукта:
Сгъваем трион
Цвят:
Черен + метален цвят
Вид На Продукта:
Градински Инструменти

Продукти в категория