0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Ретро стил голям Восьмиповерхностный диамант сочен стъклен геометричен декор на терариума скоростна черни саксии и контейнери

Ретро стил голям Восьмиповерхностный диамант сочен стъклен геометричен декор на терариума скоростна черни саксии и контейнери

BGN 49.60
Продуктът е наличен

Налично


1. Модерен стил и класичната елеганција и двете може да биде твое, кога ќе се направи оваа прекрасна уметнички стаклена коцка дел од вашиот дом или патио
2. Совршен за додавање еден допир на око-фаќање на стил за да вашиот мал potted растенија или за да ги покажувате омилена keepsake во нов и стилски начин
3. Оваа современа уметност-парче исто така е совршен за да се покажат votive свеќи / tealights
4. Идеална големина на папрат, мов, вкусен, airplants, cacti или други растенија со лесно maintainence
5. Идеален за додавање визуелен интерес и прекрасна како housewarming или подарок
6. Направена од ултра јасно натриум, калциум, стакло и со здрав бакар рамка
7. Лесен-за-пристап отвор за ставање на предмети во
8. Големина : 17cm*19cm*14cm
Answer : ___________________________ Note : Геометриски терариум САМО, декорација на растенијата и реквизити НЕ се опфатени
Работното Време и Ракување со Времето
1. За САД Купувачот, сите вашата нарачка направена пред 3 : 00 (Лос Анџелес по локално време) ќе бидат испратени истиот ден
(викенди и празници се исклучени).
2. За купувачите надвор од САД, вашиот објект ќе биде предаден, од Кина, од страна на Регистрирани Кина, Воздухот Mail.
3 . Услуги на клиентите time : 8 : 00 А. М. за да 6.30 P. M., од понеделник до сабота, локално време ( Кина, Шенжен) , сите вашиот масажа ќе се одговори брзо.
4 . Ние брод од повеќето наредби во 1 работен ден и на сите налози во работа 2 дена по вашата исплата е потврдено. Ако исплатата не е достапна,
вашата цел ќе биде автоматски затворена и ние ќе го напишете порака и e-mail за да ве информира.
Такса За Ракување
Ние не се наплати такса за Ракување или друг надомест . Објектот цена и превозот надомест се сите таксата треба да се плати.
Оштетување и Данок
1. Ако никакви проблеми и оштетувања предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе комуницира со превозници.

Параметри на продукта

Тип:
Саксии, Детски Саксии
Стил:
Модерен
Покритие:
гальванизированный
Използва Се С:
Цвете / Зелено Растение
търговска марка:
NCYP
Номер На Модела:
20161018012
Условие За Ползване:
За работния плот
Материал:
Стъкло
Тип:
декоративна кутия
Стил:
Модерен
Държава / регион на производство:
Китай

Продукти в категория