0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-14 %
9 цвят на цвете форма на кристал стил метални висулки 18 мм Модула бутон бижута за модула гривна капаче бижута KZ0601

9 цвят на цвете форма на кристал стил метални висулки 18 мм Модула бутон бижута за модула гривна капаче бижута KZ0601

BGN 3.00
BGN 3.49
Продуктът е наличен

Налично


9 Боја на Цвет Форма Кристал Стил Метал Шарм 18mm Snap Копчето Накит
За Snap Хривнија Накит Прилепува
Модел : KZ0601
Материјал : Кристал/Бакар
Количина : 1pcs
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
Прилепува Накит ↓↓↓

Параметри на продукта

Цвят на метала:
Kz0601i Тъмно Син
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
KZ0601
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
търговска марка:
ROYALBEIER
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Мед, Цинк Сплав
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Формамодел:
Звезда
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
Съвместимост:
затвори бижута
Функция:
Защелкивающийся гривна
Предмет на:
Метален Бутон С Кристали Snap
Материал:
Планински Кристал / Мед / Сплав
За:
Обков Висулка Колие / Обков За Гривна / Ключалки Бижута
Размер На Модула:
18-20 mm

Продукти в категория