0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
Пъстри гривни жените Естествен камък нефрит Crystal Агата геометрия 18x25mm мъниста Strand гривни ръчно изработени бижута 7.5 инча B3279

Пъстри гривни жените Естествен камък нефрит Crystal Агата геометрия 18x25mm мъниста Strand гривни ръчно изработени бижута 7.5 инча B3279

BGN 38.00
BGN 51.18
Продуктът е наличен

Налично

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Multicolor Нараквици Жените Камен Природни Jades Кристал Agates Геометрија 18x25mm Монистра Влакно Алки Рачен Накит 7.5 инчен B3279 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
B3279
Материал:
Камък
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Пол:
влюбен
Формамодел:
Геометрична
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
Тип Инсталация:
Няма
търговска марка:
ХУАНЬХУАНЬ БИЖУТА
Тип Обков:
Скрита закопчалка-предпазител
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Няма
Съвместимост:
no
Функция:
Висулки Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Форма На Продукта:
Геометрична
Материал:
Естествени Нефриты Кристални Агата S
Тип Елемент:
Гривни
Цвят:
многоцветен
Пол:
Мъжете или жените Lovery s
Дължина:
About 7.5inches
Диаметъра На Продукта:
18x25mm
Вид На Гривни:
Висулки Гривни

Продукти в категория