0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Совата на Модула бутон различни цветове 10 бр. капаче бижута и аксесоари с 18 мм кръг със сребърно покритие и високо качество

Совата на Модула бутон различни цветове 10 бр. капаче бижута и аксесоари с 18 мм кръг със сребърно покритие и високо качество

BGN 5.00
BGN 5.60
Продуктът е наличен

Налично


Був Snap Копчето Избрани Бои 10 Компјутери Прилепува Накит Додатоци 18mm Круг Сребро Обложено со Висок Квалитет Состојба : 100% Нов Материјал : Стакло + Алуминиумски Дијаметар на Копчето : Прибл.19 mm Големина на Snap Fastener : 5.5 мм( 2/8") 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен Боја : како вашата цел Количество : 10 Компјутери микс ПЛАЌАЊЕ : 1. Ние прифаќаме Alipay,Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ПРЕВОЗОТ : 1. Ние Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO. 2. Сите предмети ќе биде испратена навремено по плаќање на проверка. Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена. Доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 4. Ве молиме НЕ го изберат Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. 5. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. така купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. На пример, Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји. Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите. Или, ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање. НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1. Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не ја покривајте предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма. 2. Ве молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Тип Обков:
Лесен кука
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
Стъкло
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Класически
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип На Метали:
Цинк Сплав, Посеребренный
Номер На Модела:
SBN0009
търговска марка:
ЭМИОР
Пол:
Унисекс
Дължина:
snap buttons
Функция:
затвори бижута
Модел:
бутони сови
Диаметър на:
18 мм
Опаковка:
10шт смесени

Продукти в категория