0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-47 %
Истински 8row 7.5 6 мм кръгъл розов корал гривна от мъниста Магнит естествен камък мъниста AA

Истински 8row 7.5 6 мм кръгъл розов корал гривна от мъниста Магнит естествен камък мъниста AA

BGN 30.00
BGN 56.80
Продуктът е наличен

Налично


не кутија
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).15-35days. да повеќето земји во Европа.
2.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.
3. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на како превозот адреса за стока. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.
4.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе by DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако'повторно НЕ се задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Параметри на продукта

Вид На Гривни:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Материал:
Корал
Тип Инсталация:
Невидима Настройка
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Тайское Сребро, Мед
Пол:
Жени
Диаметър на:
18-19см
Номер На Модела:
AA
покритие:
посеребренное покритие
търговска марка:
ХУАРОНГКАНГЙОУ
Вид На Гривни:
Гривни

Продукти в категория