0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-13 %
Щракам бутона САМ гривни мъжки гривни кафяв ретро чар гривни, подходящи за модула бутон заключения високо качество на кожата

Щракам бутона САМ гривни мъжки гривни кафяв ретро чар гривни, подходящи за модула бутон заключения високо качество на кожата

BGN 4.00
BGN 4.62
Продуктът е наличен

Налично


Snap Копчиња DIY Нараквици Мажите Хривнија Браун Ретро Шарм Нараквици Одговара за Предвремени Копчиња Наоди Врвен Квалитет на Кожа
Материјал : кожа Хривнија Должина : 23.5 cm Хривнија Ширина : 2,2 см ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат надоместени 4 Ние нема да бидеме одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас, Ако ти се врати на точка купени од нас тоа мора да се врати во Оригиналната Состојба и пакување со сите компоненти, додатоци и прирачник вклучени ве Молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата враќа објект ПОВРАТНИ информации КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на : 1 Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими 2.

Параметри на продукта

търговска марка:
ЭМИОР
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Тип На Метали:
Сплав На Цинк, Няма Покритие Серебр
Пол:
Мъже
Тип Обков:
Магнит
Стил:
Модерен
Материал:
Кожа
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Формамодел:
Кръг
Функция:
Message Reminder,Mood, Tracker,Sleep Tracker,Alarm Clock,Period Tracker,Покана Reminder,Tracker Fitness
Номер На Модела:
BRT4014
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Дължина:
23.5cm
Моторен Тип:
гривна-пазител
Функция:
мъжка гривна
Съвместимост:
коледни подаръци гривни
Размер:
length 23.5 cm , width 2.2 cm
Цвят:
Кафяви

Продукти в категория