0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
10шт естествен камък мъниста кръгла топка аксесоар гривна щастливи жени, момичета подарък за рожден Ден, подаръци бижута дизайн 10 мм

10шт естествен камък мъниста кръгла топка аксесоар гривна щастливи жени, момичета подарък за рожден Ден, подаръци бижута дизайн 10 мм

BGN 11.00
BGN 17.58
Продуктът е наличен

Налично

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ЮКАЙХУА
Материал:
Камък
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Пол:
Жени
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип На Метали:
Мед
Тип Инсталация:
Няма
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
YCH953
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Стил:
Модерен
Функция:
Няма
Съвместимост:
Няма
Пол:
Жени
Материал:
Кожа
Стил:
Модерен

Продукти в категория