0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
YYW етнически жени бижута гривна от естествен истински розов кварц каменна малки хапки свободни мъниста един еластичен розов камък гривни

YYW етнически жени бижута гривна от естествен истински розов кварц каменна малки хапки свободни мъниста един еластичен розов камък гривни

BGN 3.00
BGN 3.65
Продуктът е наличен

Налично


W elcome на нашата online продавница
Хривнија накит,Таписерии, се Зголеми Кварц, природни, за жената , кои се Продаваат По Околу 6.2 Инчен Влакно
Како да се плати за цел Пакување
Превозот
1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ).
Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн.
Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
4542099
Материал:
Камък
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
търговска марка:
YYW
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
Тип Инсталация:
Няма
Тип Обков:
Чрез шнурове
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Няма
Съвместимост:
Няма
Функция:
Бижута

Продукти в категория