0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
2 елемента стоматологичен орален снимков ортодонтический имплант Устни на бузата ретрактор отварачка инструмент

2 елемента стоматологичен орален снимков ортодонтический имплант Устни на бузата ретрактор отварачка инструмент

BGN 24.00
BGN 25.41
Продуктът е наличен

Налично


1. Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.
2. Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .
3. Превозот : Сите стоки ќе оди преку квалитет пред превозот и професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака дека ќе биде нула-оштетени во текот на превозот
4. Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
5. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи,Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодариме многу.
6. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе се обезбеди пред-продажба и по-продажба на услуги во секое време. уживање во вашата шопинг!
100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : AISI 420 германски Нерѓосувачки Челик,anticorrosion,работен за висока температура дезинфекција,безбедно и санитарни; Целосно autoclavable,Sterilizable и отпорност на корозија Калено и најтврдокорните за подолг живот рачно изработени за да прецизни спецификации Стоматолошки Хируршки Инструменти CE Означени
2 парчиња

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Номер На Модела:
16111509
Съставка:
Неръждаема стомана
Размер:
Moderate
НЕТНО ТЕГЛО:
200гр

Продукти в категория