0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
Portable smart LED избелване на зъбите устройство 3 USB порта за Android, IOS, система за избелване на зъби Избелване на зъби гореща

Portable smart LED избелване на зъбите устройство 3 USB порта за Android, IOS, система за избелване на зъби Избелване на зъби гореща

BGN 6.00
BGN 7.58
Продуктът е наличен

Налично


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% Сосема Нов и висок квалитет Тип : Белење на Третмани Забелешка : Smart LED Белење на Заби Уред има 3 USB порти за користење,еден за Android телефон ,еден за Iphoe IOS,друг е за компјутер.Тоа е навистина лесен за користење и преносни.НОВ ДИЗАЈН,ШТО го ЗАСЛУЖУВААТ ТОА Лековити Водород Пероксид , Carbomer, Si O2,WDJ-38 , Glycerinum, Калиум Sorbate ,Ксилитол ,Deionized Вода, итн. Употреба : 1.Ве молиме исплакнете послужавник пред да ги користите, а потоа ги користат забите ги да се исушат на забите. 2.Погледне во огледало на задната страна на власта пак, споредувајќи ги вашите заби со сенка водич хартија, и снимање на која фаза се наоѓате. 3.Пресврт заби белење на пенкало, додека гел текови за да се четка. Се применуваат заби белење на гел еднакво на забите (дебелина околу 1mm) се Избегне примена на заби белење на гел директно на вашиот заболување или во внатрешноста на вашите усни! 4.Поврзани smart белење на заби уред со моќ пак, се стави на отворот во вашата уста и се чувствува добро кога на светло е вклучено. Земете длабоки вдишувања во текот на лекувањето за да се намали производството на плунка. (Прекумерна количина на плунка ќе се разредува гел е концентрација.) 5.Земете отворот по 16 минути. Исплакнете ги вашите заби со топла вода и да се споредат заби со сенка водич хартија повторно да се види како многу нијанси ќе се подобри. 6.Smart заби белење на уредот може да се стави директно во топла вода или мијат со млаз вода. По чистење, стави го на ладно и суво место за следниот пат. Пакет : 1* Smart заби белење на уредот (не вклучувајќи паметен телефон или други)
'

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
НЕТНО ТЕГЛО:
35г
търговска марка:
QIC
Съставка:
актуализиране на медицински ултра мек силиконов апликатора за уста
Размер:
Moderate
Номер На Модела:
Избелване На Зъбите Със Синя Светлина

Продукти в категория