0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Pressable Ball Pen Roller Retractable Ballpoint Pen 0.7 mm Colorful Blue Ink Pen for girls Office boys School Supplies 1бр

Pressable Ball Pen Roller Retractable Ballpoint Pen 0.7 mm Colorful Blue Ink Pen for girls Office boys School Supplies 1бр

BGN 1.00
BGN 1.18
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики : пенкало е направен од високо квалитетни пластични, еко-пријателски, без мирис и не се токсични. Круг пен носителот, постои заштитни гумени слој во областа на држи место да ги заштитите вашите прсти. Прстите не се наштети дури и ако го имаат напишано за долго време. Особено погоден за студентите. Прецизни пенкало главата, 0.7 мм пенкало совет, мастило нема да претекување на тој начин валкани на вашата книга. Мазна пишување, исто како што и вашата богата имагинација. Напишете она што некогаш мислите дека со користење на овој пенкало. И тоа е погодно да се носите со вас. Nib спецификација : 0.7 мм големината на Телото : 14.3 cm*0.8 cm Мастило боја : сина Penholder боја : бела, црна, сина, жолта(боја по случаен избор испрати) Забелешка : Бидејќи производот содржи мали делови, за деца под 3-годишна возраст, ве молиме да користите под грижа на родителите, така што бебето не да го проголта!
1 Buc Гел Пенкало

Параметри на продукта

Тип:
гел химикалка
Точка Запис:
0,7 мм
търговска марка:
Магазин за деликатеси
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Номер На Модела:
6546
Материал:
Пластмаса
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Гел-Мастило
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Намалява Или Не:
No

Продукти в категория