0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
30 бр. / компл. мини куршум пълнеж от високо качество на бензиностанция на 0.7 мм химикалка писалка ядрото на ученически канцеларски материали

30 бр. / компл. мини куршум пълнеж от високо качество на бензиностанция на 0.7 мм химикалка писалка ядрото на ученически канцеларски материали

BGN 2.00
BGN 2.50
Продуктът е наличен

Налично


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 30 PCS/Set Мини Куршум Рефил Висок Квалитет, Рефил 0.7 мм Ballpoint Пенкало Core Училиште Канцелариски Материјали
Карактеристики :
Материјал : Пластика
Големина : About107mm
Рефил Боја : Црна, Сина
Пишува : 0.7 mm
Пакување Листа : 30 * Ballpoint пенкало refills
Оваа рефил е погоден за употреба со нашите восклик точка ballpoint пенкало бела ballpoint пенкало и Војник ballpoint пенкало. Шприц ballpoint пенкало (Можете да ја исечете должината на ballpoint пенкало refills околу 1.5 CM, специфични сечење на димензии, според вистинската мерка ќе преовладува,да се биде внимателен да не се сечат за да мастило оддел)
Answer : ___________________________ Note :
1. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.
2.Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете. Ние го цениме вашето разбирање.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Параметри на продукта

Тип:
Химикалка Химикалка
Иновация:
No
Точка Запис:
0,7 мм
Номер На Модела:
1
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Намалява Или Не:
No
търговска марка:
Сюэшэн
Материал:
Пластмаса
Псевдоними:
Презареждане на 0.7 мм
Име:
Химикалка писалка за презареждане
Тема:
Зареждане с гориво

Продукти в категория