0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
гореща продажба на MEAN WELL RSP-75-15 15V 5A meanwell RSP-75 15V 75W единствен изход от функция на ПФК източник на захранване [Real1]

гореща продажба на MEAN WELL RSP-75-15 15V 5A meanwell RSP-75 15V 75W единствен изход от функция на ПФК източник на захранване [Real1]

BGN 44.27
Продуктът е наличен

Налично


Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd. е еден од водечките префрлување напојување провајдери во светот. ЗНАЧИ ДОБРО посветени на развивање на енергија-заштеда на концептот производи за многу години. Од 2006 година, започнавме да потфат напор за да го ДОВЕДЕ / надворешна напојување развој. Досега, полн спектар на LED моќ семејство со повеќе од 1000 модели (100 серија) од 8 W да 600 W беше лансиран на пазарот со висок успех. Повеќето од нив се исто така во согласност со одредени норми на UL8750, EN61347-2-13, IEC61347-2-13(CB), EN61000-3-2 Класата В (хармонично тековен) и IP20~67. Ако сте во потрага за LED напојување со висока сигурност, добар квалитет, прифатлива цена и целосно серија производи кои можат да ги задоволуваат разни барања, ЗНАЧИ ДОБРО, вкупно решение на услуги, е дефинитивно вашиот прв избор! Жешка! ЗНАЧИ И оригинални RSP-75-15 15 V 5 A meanwell RSP-75 15 V 75 W Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција Напојување

Параметри на продукта

Тип Изход:
Единична стая
Номер На Модела:
РСП-75-15
Изходно Напрежение:
15В
Изходна Честота:
47 ~ 63 Hz
Изходен Ток:
5A
is_customized:
Yes
Изходна Мощност:
75 W
Входно Напрежение:
85 ~ 264VAC 120 ~ 370VDC

Продукти в категория