0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
Безплатна доставка, 100 бр. / лот 12*12*7 4.7 ъ-Ъ мощност екраниране на индуктивност SMT SMD кръпка екраниране мощност индукторы M78 (маркировка: 4R7)

Безплатна доставка, 100 бр. / лот 12*12*7 4.7 ъ-Ъ мощност екраниране на индуктивност SMT SMD кръпка екраниране мощност индукторы M78 (маркировка: 4R7)

BGN 41.00
BGN 44.80
Продуктът е наличен

Налично

Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd.
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка!

Параметри на продукта

Номер На Модела:
12*12*7 4.7 ъ ъ сила поредица с обратно наклонена черта индуктивност
is_customized:
Yes

Продукти в категория