0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-47 %
Ръкоделие САМ 5D Диамант живопис кръстат бод комплекти за градина, вила с площ бормашина пълен диаманти бродерия домашен интериор RS617

Ръкоделие САМ 5D Диамант живопис кръстат бод комплекти за градина, вила с площ бормашина пълен диаманти бродерия домашен интериор RS617

BGN 10.00
BGN 19.04
Продуктът е наличен

Налично


Наслов : Везана DIY 5 D Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Градина Куќа Плоштадот Вежба Целосна Дијамант Везови Дома Декор RS617
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство Ки т не спаѓаат надвор од рамката на границата! Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа, ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумна цена.
Дијамант крпа Големина : Како погоре
За ефектите
Поголем големина, подобар ефект! секој дијамант големина : од 2,5 x 2,5 mm. ако сликата е комплексен, малата големина и не е многу добро! ако имате потреба од големи димензии за сите слики, ве молиме контактирајте со нас!
За нас
Нашите дијамант шема на полу-готови производи, не ги вклучува рамка. Ние обезбедуваме везови дијамант алатки производителот. и ние имаме 20% повеќе дијаманти ќе биде објавено! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да клиенти од целиот свет го цениме!
Повратни информации
па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! ако не сте задоволни со производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и неутрални повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Експрес испорака
Внимание! ние сме меѓународна продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ, БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да биде за 10 до 25 работни дена за испорака. ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Параметри на продукта

Размер:
size 25x20cm, size 40x30cm, size 50x40cm, size 60x50cm
търговска марка:
RealShining
Форма:
Сподели
Стил:
Традиционен Китайски Език
Вид На Модела:
Етап
Материал:
Смола
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Форма На Диаманта:
Площ
Рамка:
No
Област Оклейки:
Пълен
Брой цветове:
30-45
Външната Опаковка:
Над опаковка кутии 30x40cm, под опаковка на торбичките 30x40cm
Воспользуйся:
Home decor&wall art & Wall decoration
Тема:
градината на вила
Брой цветове:
30-45
комплекти за вътрешна детайл:
платно, достатъчно страз, комплект инструменти
Цена:
Най-ниската и най-добрите и конкурентни цени

Продукти в категория