0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
Триптих Сам Диамантена Бродерия Древна Ваза За Цветя Диамантена Живопис Кръст Бод Планински Кристал, Мозайка Пълен Квадратен Бормашина Украса

Триптих Сам Диамантена Бродерия Древна Ваза За Цветя Диамантена Живопис Кръст Бод Планински Кристал, Мозайка Пълен Квадратен Бормашина Украса

BGN 23.00
BGN 29.15
Продуктът е наличен

Налично

ТОПЛА ПРОДАЖБА
За дијамант везови
Големини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Доволно смола дијаманти. 2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација.
За Пакување
A. меур торба за пакување ефект show(Големина≤30x40cm)
Б : Боја кутија за пакување ефект show(Szie>30x40cm)
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
..За Нас.

Параметри на продукта

Размер:
20x20cmX3, 25x25cmX3, 30x30cmX3, 35x35cmX3, 40x40cmX3, 50x50cmX3, 60x60cmX3
търговска марка:
Лунен КРЕЗИН
Вид На Модела:
Карикатура
Стил:
Европа
Материал:
Смола
Форма:
триизмерно изображение
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Форма На Диаманта:
Площ
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Област Оклейки:
Пълен
Брой цветове:
30-45
Външната Опаковка:
corlored кутия или хартиена торбичка
Тип На Набиране:
Диамантена Живопис Диамантена Бродерия Диамантена Мозайка
Пинсети:
Инструменти За Подбор
използват:
Тип:
Направи си сам диамант живопис кръст Бод
комплекти за вътрешна детайл:
частици смола, основна тъкан, чертежи, щипки, PLA
Материал:
Квадратна Пробиване Смола
вътрешна детайл от комплекта:
частици смола, основна тъкан, чертежи, клещи, Pl
Ромбовидная Форма:
Позиция№.:
KJ716

Продукти в категория