0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Възрастните хора използват автоматично леко облекло окото на устройството Threader Thread Guide Tool 1000pcs DHL, Fedex Free #0101

Възрастните хора използват автоматично леко облекло окото на устройството Threader Thread Guide Tool 1000pcs DHL, Fedex Free 0101

BGN 168.00
Продуктът е наличен

Налично


Стари Користите Автоматско Лесно Игла за Шиење Уред Threader Тема Водич Алатка 1000pcs DHL Fedex Слободни #0101
Карактеристики : Мини големина , високо квалитетни , трајни, и лесен за употреба. Сладок подарок за вашите мајка и постарите луѓе. Многу корисно за луѓе кои имаат слабо вид да се реши игла провира проблем. Материјал : Пластични Големина : Appr 7x2.2cm/2.76"x0.87" Нето тежина : 5g/еез Боја : испрати по случаен избор , се надеваме на вашето разбирање на тоа Како да го користите : Проверете дупки на една страна. Вметнување на игла во дупка. Притиснете средниот дел како на слика се прикажува, се додека малку кука штрчи. Hitch на конец за шиење на кука. Он-притиснете средниот дел. Се повлече од игла и конец за шиење трчаше низ. Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Пакетот Вклучува 4000 компјутери игла threaders

Параметри на продукта

Тип:
Комплект За Шиене
Воспользуйся:
Бродерия
Материал:
Пластмаса

Продукти в категория