0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
100 бр. / лот продажба на Едро на нов SG90 9 ГРАМА микро сервомашинки мотор за играчка робот 6CH RC хеликоптер самолет управление за Arduino UNO R3

100 бр. / лот продажба на Едро на нов SG90 9 ГРАМА микро сервомашинки мотор за играчка робот 6CH RC хеликоптер самолет управление за Arduino UNO R3

BGN 304.00
Продуктът е наличен

Налично

SG90 9 G Серво Мотор За Робот 6 CH RC Хеликоптер Авион Карактеристики : Оперативен брзина : 0.3 втор/ 60degree Штанд на Моторот : 1.5 kg/cm Температура опсег : 0 C _ 55 В Мртвите бенд ширина : 10usec Оперативен напон : 4.2 V~6 V Одговара за СИТЕ видови на Р/Ц Играчки Конектор Жица Должина : 250mm Пакет вклучуваат : 100 x SG90 9 G Серво Мотор Продавачот 's recomendations Клиенти кои скок се бориме овој производ, исто така, купи :
Ние ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT. најдобар начин е директно онлајн плаќање,Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.
•Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
•Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
•Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
• Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
• Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
• Ако купите повеќе предмети и треба некои попуст на превозот цена, ве молиме пратете порака на нас, и ние ќе ви одговори што во 1 работен ден.
• Да прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ. Ве молиме потврдете ја адресата. Ние само бродот да cinfired цел адреса, и вашата цел адреса mus ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
• Ние високо го вреднуваат долгорочни деловни односи. Купи со доверба!
• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.

Параметри на продукта

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
търговска марка:
Dusco. E
Технически параметри:
Стойност 2
Размер:
-
Атрибути пълно с:
Двигатели
RC Parts & Ркц:
Servos
Номер На Модела:
Серво SG90
Актуализация На Части / Аксесоари:
механизъм
Пластмасов Вид:
PC
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Servos
Принадлежности За Инструменти:
Събрани клас
Материал:
Пластмаса
За Тип Превозно Средство:
Хеликоптери

Продукти в категория