0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-31 %
Ноктите Инструмент, Средство За Грижа За Краката, Дъска За Краката, Пясъчната Печка За Крака, Двойна Странична Дъска За Измиване На Краката

Ноктите Инструмент, Средство За Грижа За Краката, Дъска За Краката, Пясъчната Печка За Крака, Двойна Странична Дъска За Измиване На Краката

BGN 10.00
BGN 14.40
Продуктът е наличен

Налично

Име : Exfoliating двојно нога бришење Материјал : Црна површина со бела рачка Пакување : Еден пакет Спецификации : Долго 24cm,широк 6cm Карактеристики : Отстраните мртвите кожата, масажа и забрзување на циркулацијата на крвта на ногата

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Инструмент За Грижа За Краката
Тип:
Файл За Ръце И Крака
Размер:
24*6cm

Продукти в категория