0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
20 мл 50 бр. / лот висококачествен обичка алуминиева бутилка с прес-помпа, преносим пътуване козметична опаковка бутилка с пластмасов капак

20 мл 50 бр. / лот висококачествен обичка алуминиева бутилка с прес-помпа, преносим пътуване козметична опаковка бутилка с пластмасов капак

BGN 120.00
BGN 133.07
Продуктът е наличен

Налично


20 ML 50pcs/многу Висок Степен на Fuchsia Алуминиумско Шише со Притиснете Пумпа, Преносни Патување Козметички Лосион/Емулзија Шише Пакување со Јасни Пластична Капа
Бесплатен Превозот -50pcs/многу-
Точка Име : Празни Алуминиумско Шише
Шише Боја : Fuchsia
Капа Боја : Јасно
Материјал : Алуминиум & Пластика
Капацитет : 20 ML
Големина На & Тежина :
Капацитет Дијаметар(mm) Вкупна Висина(mm) Тежина(g)
20 ML 32 80 10
30 ML 32 105 11
50МЛ 36 112 13
60 ML 36 122 14
80 ML 36 132 16
100 ML 40 136 17
120 ML 45 142 20
150 ML 45 171 26
200 ML 50 179 34
250 ML 50 203 41
300 ML 50 219 43
Има 10 вида на капацитетите, ве молиме контактирајте со нас и да ни кажете кои капацитет дали ви треба. Тогаш ние ќе ја кажам цената, а ако ви треба многу, ние може да ви даде добра цена.
Ви благодариме! Со нетрпение очекувам да вашата јавите.

Параметри на продукта

Цвят:
Много
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
празна алуминиева бутилка
Размер:
20ML

Продукти в категория