0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нов маникюр Pen Line Живопис Tools САМ маникюр Brushes 7mm 14 mm Tip маникюр, педикюр Hot Sale Beauty Xmas Gift 2 Style

Нов маникюр Pen Line Живопис Tools САМ маникюр Brushes 7mm 14 mm Tip маникюр, педикюр Hot Sale Beauty Xmas Gift 2 Style

BGN 5.60
Продуктът е наличен

Налично

Предмет : Помине Уметност Четка Пенкало Материјал : Акрилик Големина на Четката : 7mm или 14mm ( Можете да изберете големина сакате ) Тежина : 10g Употреба : За полски цртање и резба Пакување Содржина : 1pcs
Ние прифаќаме Зачувам и Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифати да ја плати преку Зачувам. Ако имате плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас.
- Време на испорака
Обично ќе брод од вашиот пакет во 48 часа, наредби оди блискиот исток земји и Австралија ние ќе брод од страна на Aramex, 4-7 дена пристигнување. За други земји(со Исклучок на Бразил, Русија) пакети оди со Fedex ОДНОСНО или DHL, тоа обично се земе 3 -7 дена пристигнување. EMS(10-15 дена пристигнување) и ТНТ(3-4 дена) достапни за Русија клиенти.
- Пакување
Во случај на оштетување од транспортот ние ќе пакет за вашата предмети внимателно.
- Имајте на ум
Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз полнење. Ако сакате undervalue вашиот пакет ве молиме да ги споделите со нас. Исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е достапна, вашиот ПОЛНО ИМЕ и детални адреса е потребно.
- Други
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, и исто така можете да онлајн разговор wuth нас, јас ќе одговори наскоро. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања.
Почитувани Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето Postive Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Четка За Нокти
Размер:
Nail Art Line Painting Pen
Номер На Модела:
Е10353
търговска марка:
МАНЗИЛИН
Материал:
Метал, Пластмаса, Влакна
Тип Елемент:
Четка За Нокти

Продукти в категория