0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
New Nail Art Brush Pen Dual Head UV Гел за Нокти DIY Живопис Писалка за маникюр педикюр инструменти 3 цвята двойна съвет New Hot Sale подарък

New Nail Art Brush Pen Dual Head UV Гел за Нокти DIY Живопис Писалка за маникюр педикюр инструменти 3 цвята двойна съвет New Hot Sale подарък

BGN 4.00
BGN 6.38
Продуктът е наличен

Налично


Нови 1pcs Професионални Акрилни УВ Гел Кристал Кристал Рамен Paiting Цртање Линии Четка Пенкало DIY Салонот Помине Алатки
Предмет : Помине Уметност Четка Пенкало Материјал : Акрилик Големина : 19.5 cm Тежина : 25g Употреба : За полски цртање и сликање Пакување Содржина : 1pcs
Ние прифаќаме Зачувам и Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифати да ја плати преку Зачувам. Ако имате плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас.
- Време на испорака
Обично ќе брод од вашиот пакет во 48 часа, наредби оди блискиот исток земји и Австралија ние ќе брод од страна на Aramex, 4-7 дена пристигнување. За други земји(со Исклучок на Бразил, Русија) пакети оди со Fedex ОДНОСНО или DHL, тоа обично се земе 3 -7 дена пристигнување. EMS(10-15 дена пристигнување) и ТНТ(3-4 дена) достапни за Русија клиенти.
- Пакување
Во случај на оштетување од транспортот ние ќе пакет за вашата предмети внимателно.
- Имајте на ум
Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз полнење. Ако сакате undervalue вашиот пакет ве молиме да ги споделите со нас. Исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е достапна, вашиот ПОЛНО ИМЕ и детални адреса е потребно.
- Други
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, и исто така можете да онлајн разговор wuth нас, јас ќе одговори наскоро. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања.
Почитувани Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето Postive Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Четка За Нокти
Материал:
Пластмаса, Алуминиеви Влакна
Номер На Модела:
E10348
Размер:
Nail Art Pen Brush
търговска марка:
МАНЗИЛИН
Тип Елемент:
Четка За Нокти

Продукти в категория