0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
12 мл матирана стъклена бутилка със Златен Пръстен капкомер, вежди бродирани татуировки пигмент епруветки, Индийски Crystal капкомер на бутилката

12 мл матирана стъклена бутилка със Златен Пръстен капкомер, вежди бродирани татуировки пигмент епруветки, Индийски Crystal капкомер на бутилката

BGN 16.80
Продуктът е наличен

Налично


Сите парфем шишиња се продаваат без подарок кутија.
Подарок кутија се потребни дополнителни трошоци.
Добредојдовте да се распрашува
12ml Матирано Стакло Шишиња со Златен Прстен Dropper,веѓа везени тетоважа Пигмент тест цевка,Индиски Кристално Шише Dropper
козметички шишиња, козметички стаклени шишиња, парфем шишиња, стакло парфем шишиња, парфем стаклено шише стаклено шише, парфем шише,crimp стаклено шише, козметички шише. Високо квалитетен материјал стакло,целосно automatical производство.

Објектот Висина/mm Ширина/mm Устата/mm Тежина/g

4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.
1 Дијамант за угледот!Добра комуникација! Начини На Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. PP.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот И Handlig :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Прекумерна тежина можеби екстра изразат превозот цена,ве молиме да обрнете внимание пред исплата.или се пријават за бесплатен превозот од нас.
Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Параметри на продукта

Технически характеристики:
12 мл
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
FB-12
Размер:
12ml

Продукти в категория