0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Безплатна доставка 10 тави високо качество на копринени буби натурален фалшиви мигли 12 линии, дебели единични мигли, ръчно изработени мигли грим инструменти

Безплатна доставка 10 тави високо качество на копринени буби натурален фалшиви мигли 12 линии, дебели единични мигли, ръчно изработени мигли грим инструменти

BGN 67.00
BGN 74.21
Продуктът е наличен

Налично


Напомена : цената на оваа страница е за 10 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 6mm*2,8 мм*3,10 мм*2,12 мм*3 ви Благодариме!
Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.10 mm, со Должина 6,8,10,12 мм имаат акции. Ако сакате други Навивам со други Дебелина со други Должина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да се прилагодите на нив за вас,нормално треба 7 до 12 дена,ви благодариме! Уште повеќе,ако сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,навивам,дебелина,должина,количините на редови. Ви благодариме!
Примена На Метод
Физичките Ефекти

За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку стандард превозот или HK Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Параметри на продукта

Навийте:
C
Дебелина на:
0,10 мм
Дължина:
10 trays 6mm, 10 trays 8mm, 10 trays 10mm, 10 trays 12mm, Choose Size with PCS
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Фалшиви Мигли Териер:
Друго
Тип На Фалшиви Мигли:
Индивидуални Мигли
Стил На Фалшиви Мигли:
Дебел
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Размер:
12 lines
Брой:
12 редове
Материал За Фалшиви Мигли:
Синтетична Коса
Дължина На Фалшиви Мигли:
под 0.5 cm
Номер На Модела:
XE-0002
Тип:
Ръчно Изработени Мигли
Материал:
Изкуствена Коса, Естествена Коприна
Дължина:
6mm,8mm, 10mm, 12mm
Форма:
c къдря
Грапавост:
0,10 мм
линия:
12 редове

Продукти в категория