0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-31 %
30/50/100 двойки / Лот лепенки за мигли под очите подложки, гел очна подложки за удължаване на мигли, очите подложки без кърпичка с безплатна доставка

30/50/100 двойки / Лот лепенки за мигли под очите подложки, гел очна подложки за удължаване на мигли, очите подложки без кърпичка с безплатна доставка

BGN 11.00
BGN 15.98
Продуктът е наличен

Налично


Ви благодариме за вас за посетата на мојот продавница. Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.
Пакет се вклучени : 30/50/100pcs/Многу
eyelash влошки, лепак прстени или пар eyelash како подарок Име на Производ : Око Влошки Материјал : Hydrogel Спецификација : 30/50/100 Компјутери/Многу Потекло : произведено Во Кина
*Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 работни часа.
*Ние ќе ги провери Лепак Ringsvery внимателно пред превозот

Параметри на продукта

Цвят:
30 двойки, 50 двойки, 100 чифта
Тип Елемент:
Набор От Инструменти За Грим
Номер На Модела:
мин-2
търговска марка:
NEWCOME
Материал:
Гидрогели
Брой:
15 двойки
Размер:
eye pads
Брой:
15 двойки / лот
Цвят:
Бял
Пакет:
15 двойки и подаръци
Материал:
Гидрогели
Предимство:
Гел за очи подложки
Стил:
Очни тампони за удължаване на миглите

Продукти в категория