0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
Подстригване на коса Водоустойчив плат салон фризьорски салон рокля наметало фризьорски салон фризьорски салон JUL18 совалка

Подстригване на коса Водоустойчив плат салон фризьорски салон рокля наметало фризьорски салон фризьорски салон JUL18 совалка

BGN 7.00
BGN 9.46
Продуктът е наличен

Налично

Сечење На Косата Водоотпорен Крпа Салон Ѕвезда Берберот Gown Кејп Фризерски Фризер
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Полиестер
Сопственост : Порибено, Еколошки
Големина : 140*160cm
Професионални, Трајни квалитет Не-стап, Водоотпорен.
Погоден за : Возрасни
Уникатен дизајн со висок квалитет
На кејп се водоотпорен функција.
Оваа кејп може да се користи во коса салон или дома.
Тоа е исто така се заштити вашите клиенти облека кога се користи во боја на косата или перм итн.
Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе. Тоа е лесно да се чисти и да се постават нагоре.
Таму е 1 ~ 2cm грешка, бидејќи munual мерење Испратено од хоризонтална.
Сите производи слики се во вид, осветлување, монитор разлики се резултат на хроматските аберации со вистинските производи. конечниот бои ќе преовладуваат во вид.
Пакетот Вклучува :
1 Pc Коса Кејп

Параметри на продукта

търговска марка:
канбудер
Номер На Модела:
Pro Hair Salon Cutting Cape Фризьорски Салон Фризьорски Салон Прическа Престилка, Кърпа
Материал:
Polyester
Размер:
refer to details
Тип Елемент:
Пелерини
собственост:
Съхраняват, Екологично Чист Продукт
Размер:
140*160cm

Продукти в категория