0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-32 %
2 цвят дървена дръжка масажна четка за коса с метални щифтове съобщение гребен с бяла въздушна възглавница SY17D5

2 цвят дървена дръжка масажна четка за коса с метални щифтове съобщение гребен с бяла въздушна възглавница SY17D5

BGN 5.00
BGN 7.36
Продуктът е наличен

Налично

забелешка Ние бело чешел нема стока, и сега ние само црна, по ред, ние ќе испрати црна чешел
Име : чешел
Материјал : Дрво
Ефикасност : anshenjiannaocong обезбедувања, масажа здравствена заштита, подобрување на спиење
Функција : чешел косата, убавината на косата, масажа на скалпот и дланка и други поени
Пакет детали : 1 order = 1 PC чешел
За Shippment • Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. • Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 15-35 дена да пристигнат. • International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. • Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Земјата Време на Испорака(Преку Пост Воздухопловната) Работни Дена + сабота + недела Северна Америка /Западна Европа 7~20 дена Источна Европа 7~35 дена Австралија 7~30 дена Централна Азија 15~45 дена Јужна Америка 15~50 дена Источна Азија 7~20 дена Другите 15~60 дена Плаќање Зачувам прифати. При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени услуги на Клиентите 1.Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку Trademanager порака или во нашата служба за корисници е-пошта .Ве молиме бидете советувани дека e-mail ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници Пон.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен
Тип Елемент:
гребен
Размер:
21.5*6*3.5cm
Материал:
Дърво
Номер На Модела:
Дървен Гребен
Предмет на:
ГРЕБЕНИ
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Характеристика:
Грим
Материал:
Дърво
Пакетът включва:
1 БР. ГРЕБЕН

Продукти в категория