0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
100шт многоцветни расти ширити, мъниста регулируема плитка коса метална маншет клип Закопчалката 8 мм

100шт многоцветни расти ширити, мъниста регулируема плитка коса метална маншет клип Закопчалката 8 мм

BGN 5.00
BGN 5.20
Продуктът е наличен

Налично


Опис : Лесно да се отвораат и затвораат,само ја отвори надолу на страната и потоа затворете околу косата Работи добро и прилагодливи,наменета за dreadlock,косата убавина Идеален плетење на косата декорација накит.Тоа може да ви помогне да го промените вашиот стил,ви дава свеж изглед
Материјал : Метал Со Дијаметар : Прибл.8cm Должина : Околу.9mm
Пакетот Вклучува :
100pcs Косата Плетење Монистра

Параметри на продукта

Цвят:
Червен Цвят, Fushcia, Серебр, Синьо, Златно, Зелено, Лилаво
Тип Елемент:
шнола за коса

Продукти в категория