0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Куршум формата на замразени кубче лед тава мухъл лед тава изстрел сладолед производител лятна парти бар питейна инструменти

Куршум формата на замразени кубче лед тава мухъл лед тава изстрел сладолед производител лятна парти бар питейна инструменти

BGN 3.00
BGN 3.18
Продуктът е наличен

Налично


Мраз-лента Куршум Форма, можете да ја користите оваа послужавник за да создадете куршум модел, кој е совршен за партијата или други прилики. Безбедно да се користи во dishwashers и замрзнувачи брзо и лесно да се чисти Не-стап, флексибилен и лесно да се справи со Материјал : ПП Овој Кул Куршум го погодил се прекрасни за правење мраз стакло. Едноставно пополнете кул Стрелците со вода или вашиот омилен сок за да го замрзнете и потоа се појави надвор целосно формирана со замрзнати снимен очила. Или може да се стави да се пополни било пијалок за premade шут очила за да уживате во една кул пијалок. Коцки мраз излезе непроменети - не се оштетени или разбиена. За да ги добиете надвор, притисни секоја коцка од дното со вашиот прст. Уживаат во правење мраз за вашиот кул пијалаци со оваа коцка! Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да биде малку различен од вистинската боја на објектот,ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Мраз-лента

Параметри на продукта

търговска марка:
ВКТЕХ
Номер На Модела:
Форма За Кубчета Лед
Материал:
Пластмаса
документ:
CIQ
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип Инструменти За Сладолед:
Производителите На Сладолед
Тип:
Инструменти За Сладолед

Продукти в категория