0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Liislee за Mercedes Benz E-Class W212 2009~2012 стерео Радио DVD плейър GPS навигация 1080P HD екранната система на оригинален дизайн

Liislee за Mercedes Benz E-Class W212 2009~2012 стерео Радио DVD плейър GPS навигация 1080P HD екранната система на оригинален дизайн

BGN 816.00
BGN 960.00
Продуктът е наличен

Налично


За Мерцедес Бенц E Класа W212 2009~2012
- Автомобил Стерео Радио DVD GPS Навигација 1080 P HD Екран Систем
7" TFT LCD | MFD Мулти Функција Display | 1080 P HD | PIP
Bluetooth | SD | USB | РКА | i Pod | GPS
Музика | Радио со RDS | CD | DVD | Задна Камера за Полнач | Воланот Контрола
Купи Сега! = Добие Бесплатен Дар Можеме да снабдување со најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година!
Оригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )
Оригиналниот LVDS NTG4.5 квадратни / Авторски со ПОМОШЕН
Оригиналниот 5.5 инчен и 7.0 инчен softwrae е различна
Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно. Најчесто тоа се вклопува добро во автомобил со CD Плеер или ДВД Плеер, но не се вклопуваат во автомобил со фабричките NAVI систем. Ние не прифаќаме никакви врати, ако цел погрешен модел по испраќање.
Автомобил GPS Радио DVD Аудио & Навигација Систем на OSD Мени :
Карактеристики На Производот :
1, Користење на најновите SF РАКА 11 проект со 800 MHz фреквенција процесор и база на Трепне 6.0 оперативен систем платформа
2, Поддршка за HD видео со 1080 P ( изградена во IC : TW8825 ) , со 256 MB RAM меморија, поддршка надворешни 500 GB Хард Диск , MP5 и 3 D GPS мапата
3, Поддршка i Pod, Задна Камера, Bluetooth, RDS, FM
4, Поддршка на дигитални ТВ функција : ДИГИТАЛНА-Т, ATSC, ISDB, TMC ( изборен )
5, Слика : поддршка форматот JPEG, GIF, PNG, BMP датотека
6, Поддршка TXT датотеки пребарување
7, Поддршка аудио формат : MP3, MP2, ACC, OGG, RA, WAV, FLAC, МАЈМУН итн.
8, Поддршка медиа формат : H. 264 / MPEG-4, RMVB, AVI, WMV, 3 GP, MP4, MOV, MPG, VOB итн.
9, Sanyo отпорни на топлина DVD loader ( SF-HD860 MC ) : Работна температура : -20~85; температура на чување : -30~85
10, Опремени со Потребната може да автобус кутија
Изборни предмети : (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас понатаму) (A) HD Ноќ Визија Назад До камерата : Додади во Кошничка (Б) Визуелна Паркинг Радар Систем : Додади во Кошничка (C) Автомобил DVR видео камера снимачот за S100 Систем : Додади во Кошничка (D) Дигитални ТВ Приемник (ДИГИТАЛНА-Т за Европа Земјата) : Додади во Кошничка (E) TMC Модул USB (Сообраќај Движење Контрола )(само За Европа) : Додади во Кошничка (F) 3 G модем / Huawei E261 : Додади Во Кошничка
За Мерцедес Бенц E Класа W212 2009~2012
- Автомобил Стерео Радио DVD GPS Навигација 1080 P HD Екран Систем
Посебни Информации : (Важно) 1.

Параметри на продукта

специална функция:
Управление на волана подкрепа,Can-Bus поддръжка, поддръжка на 3G мрежа, вграден говорител и микрофон
Формат На Цифрови Носители:
Mp3, JPEG, Mp4, CD, Video CD, WMA
специални характеристики:
Bluetooth, на допир екран, ТЕЛЕВИЗОР, мобилен телефон, mp3 плейъри, CD плейър, вграден GPS, Радио тунер
Интерфейс:
OEM
За Марки Автомобили / Модели:
Mercedes-Benz
Напрежение:
12V
Операционна Система:
Windows Ce
Изходна Мощност:
12V
Размер На Дисплея:
7
Тегло На Продукта:
500g
ОВЕН:
1G
Din:
Една Дъвка
Слот за TF / Micro SD:
1
Разделителна способност:
1080P
Името На Модела:
HL-8502GB-2
Максимална Външна Памет:
32 г
На езика на osd:
Английски
ЦИГАНИ:
2G
търговска марка:
Лиисли
Вид На Материала:
Камера И Монитор
Размер На Елемента:
7 инчов монитор

Продукти в категория