0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
45шт голям размер Щастливи животни от фермата строителни блокове комплекти животни модел тухли играчки съвместими с legoeINGlys Duplos укрепване печка

45шт голям размер Щастливи животни от фермата строителни блокове комплекти животни модел тухли играчки съвместими с legoeINGlys Duplos укрепване печка

BGN 27.00
BGN 38.13
Продуктът е наличен

Налично


Контакт 1. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи. 2. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување. 3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 4. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Сакаме прашања, па прашај си! Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. Испрати од Кина Пост Воздух Mail(купи 10бесплатен превозот), потребата за 25-75 работни дена пристигне( Русија треба 90days,Бразил 120days).Па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири испорака и повикуваат на поштата. 2. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот надомест(10-30days. за да стигне до вас). 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Име, Адреса(улица име+врата број), Градот, Државата, Тел, Поштенски Код. 4. Сликите прикажани се за вашиот референца само. Може да биде малку боја разлика. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Параметри на продукта

Тип:
Блокове
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Номер На Модела:
Дюпло
Класификация:
Монтаж
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Предупреждение:
No
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА

Продукти в категория