0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-38 %
YIKALAISI 2017 перлени обеци перлени бижута за жени естествени сладководни перли 925 сребро, бижута Обеци сватба

YIKALAISI 2017 перлени обеци перлени бижута за жени естествени сладководни перли 925 сребро, бижута Обеци сватба

BGN 12.00
BGN 19.30
Продуктът е наличен

Налично


Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Параметри на продукта

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Глоба или мода:
Добре
Номер На Сертификат:
---
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
търговска марка:
YIKALAISI
Случай:
Парти
Страничната Камък:
Няма
Метален Печат:
925 Sterling
Формамодел:
Кръг
Задната Част На Находище:
Push-back
Централен Камък:
перлата на
Стил:
Модерен
Тип Сертификат:
CNAS
Номер На Модела:
Обеци-Карамфил
Размер На Перлата:
9-10мм
Материал:
натурална пресноводная перла
размер на перлите:
9-10 мм
Метални:
Сребро проба 925

Продукти в категория