0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-37 %
Jemmin Костенурки Син Огнен Опал Колие Окачване За Жени 925 Сребро Колие От Естествен Камък Животни Мода Бижута

Jemmin Костенурки Син Огнен Опал Колие Окачване За Жени 925 Сребро Колие От Естествен Камък Животни Мода Бижута

BGN 11.00
BGN 17.41
Продуктът е наличен

Налично


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Фунта Сребро,
Количини : 1 Парче
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.

Параметри на продукта

търговска марка:
Джеммин
Пол:
Жени
Централен Камък:
опал
Тип На Метали:
Сребро
Метален Печат:
925 Sterling
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Тип Сертификат:
Оценка От Трета Страна
Размер На Кулон:
/
Формамодел:
Геометрична
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
Т23803
Стил:
Модерен
Случай:
Сватба
Номер На Сертификат:
/
Страничната Камък:
Няма
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Добре
Стил:
Романтика

Продукти в категория