0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
Двоен-R естествен Аметист скъпоценен камък Обици Сребро 925 обеци стари кръгли обеци CASE00698D

Двоен-R естествен Аметист скъпоценен камък Обици Сребро 925 обеци стари кръгли обеци CASE00698D

BGN 55.00
BGN 72.51
Продуктът е наличен

Налично


ДВОЕН-Р Пурпурна Обетки Жените Вистински Аметист 925 Sterling Silver Круг Студ Обетки Симпатична Годишнината парична Казна Накит CASE00698 D
Бренд : Bouble-Прстен
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling silver
Објектот Тежина : Околу.2.06 g
Главниот Камен : Вистински Скапоцен Камен Аметист
Главниот Камен Големина : 5.0 mm
Сертификат : P31000782 или како факт кога ќе се примени
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Параметри на продукта

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
ДВОЕН ПРЪСТЕН
Формамодел:
Кръг
Тип Сертификат:
ОНАЗИ
Тип На Метали:
Сребро
Задната Част На Находище:
заден тласък
Пол:
Жени
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Случай:
Годишнина
Номер На Модела:
CASE00698D
Метален Печат:
925 Sterling
Централен Камък:
Аметист
Номер На Сертификат:
P31000782
Стил:
Класически
Тип Елемент:
Тези Обеци От Сребро Проба 925
Държава производител:
Гуанджоу, Китай
Доставка:
Безплатна доставка
Пакет:
Подарък кутия + подарък чанта +транспортна чанта
Подарък за:
Приятелка на момиче / жена / майка
Предимство:
Марката fine Jewelry
персонални:
Признавайте персонализирани подгонянный
Задната Част На Находище:
Тласък на пеперуди
Материал:
Истински Скъпоценен Камък Аметист
Случай:
Сватба / Годеж / Юбилей / Парти

Продукти в категория