0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
DOUBLE-R Real 0.02 ct Diamond Monkey charms дамски сребърни колиета 925 проба подарък за рождения Ден на автентични бижута индивидуални CAP03760SA-1

DOUBLE-R Real 0.02 ct Diamond Monkey charms дамски сребърни колиета 925 проба подарък за рождения Ден на автентични бижута индивидуални CAP03760SA-1

BGN 65.00
BGN 79.98
Продуктът е наличен

Налично


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу. 0.85 g Камен Информации : Вистински Дијамант Дијамантски Карат : Прибл. 0.02 кт Дијамант Јасност : SI Дијамант Боја : H Камен Сечење : Многу Добро Сертификат : GIC Сертификат
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
ДВОЕН ПРЪСТЕН
Тип На Метали:
Сребро
Централен Камък:
диамант
Тип Суспензии:
Пасианс
Стил:
Модерен
Тегло-Каратови Диаманта:
0,02 карата
Метален Печат:
925 Sterling
Номер На Модела:
CAP03760SA-1
Номер На Сертификат:
P1608003723
Диамантена Кройката:
Отлично
Формамодел:
Домашни любимци
Тип Сертификат:
ОНАЗИ
Страничната Камък:
Няма
Бял Брилянт Цвят:
H
Диамантена Яснота:
SI1
Форма На Диаманта:
Кръгла Форма
Тип Елемент:
Висулки Във Формата На Маймуни
Вид На Метал:
сега сребро проба 925
Материал:
Истински Диамант
Предимство:
Марката fine Jewelry
Подарък за:
Приятелка на момиче / жена / майка
Опаковка:
Подарък кутия + подарък чанта +транспортна чанта
Доставка:
Безплатна доставка
персонални:
Признавайте персонализирани подгонянный
Случай:
Сватба / Годеж / Юбилей / Парти
Приложение:
Жена / Жени / Момичета /

Продукти в категория