0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
10 бр. / цветова смес (6 см) на изкуствена коприна тъкани сватбени цветя на божур декорация на дома си САМ декоративно-приложно изкуство

10 бр. / цветова смес (6 см) на изкуствена коприна тъкани сватбени цветя на божур декорация на дома си САМ декоративно-приложно изкуство

BGN 2.00
BGN 2.72
Продуктът е наличен

Налично


Детали за производот
Услови; 100% од нов и висок квалитет
Материјали : свила платно
Големина : 6 cm
Боја : 13 видови на боја
Употреба : свадба декорација, мебел, Нова Година, за роденден цвеќиња, цвеќиња фестивал, празник партија, подарок кутии, DIY производство. Забелешка : поради различни следи и камера светла може да биде мало боја разлика, сите бои е даден приоритет да се со вистински.
Топло прашува : имаме доволно залихи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа најдоцна, ви благодариме
Драг пријател, ако ви треба да знаете повеќе производи,ве молиме да
кликнете на лево лево лево ↓↓↓

Параметри на продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци
Материал:
Коприна
Номер На Модела:
11I
Цветен Стил:
Цвете Корона
Класификация:
Изкуствени Цветя
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
Тип:
Божур
Тип:
декоративен венец от цветя и рози
ситуация:
Сватба
Стил:
Цветя

Продукти в категория