0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
SZS Hot 100шт мини сатен лента розата е цветето на лист Сватбен декор апликация шевни направи си САМ

SZS Hot 100шт мини сатен лента розата е цветето на лист Сватбен декор апликация шевни направи си САМ

BGN 2.90
Продуктът е наличен

Налично


*Практична 100pcs Мини Сатен Лента Зголеми Цвет Лист Свадба Оркестарот Appliques Шиење DIY
100pcs Мини Сатен Лента Зголеми Цвет Лист Свадба Оркестарот Appliques Шиење DIY Главната Боја : Бела Овие лента рози се многу убави и корисни, добро за DIY.
Нов и висок квалитет.
Направени од издржлив материјал и убав дизајн.
Добра декорација за малку девојки коса додаток, свадба декорација, десерт надворешното пакување декорација и др.
Одговараат за различни прилики.
Materal : Сатен Лента
Должина : околу. 2.5 cm/0.98"
Ply : прибл. 1cm/0.39"
Роуз кол : прибл. 1.5 cm/0.59" (ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.)
Пакет се вклучени : 100 x Лента роуз
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Параметри на продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци

Продукти в категория