0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
120шт пресовани сушени 4 разнообразни цветове хризантеми цветни растения хербарий Сватба парти висулка колие занаят САМ аксесоари

120шт пресовани сушени 4 разнообразни цветове хризантеми цветни растения хербарий Сватба парти висулка колие занаят САМ аксесоари

BGN 26.00
BGN 31.98
Продуктът е наличен

Налично


Суво цвеќе,одлична за свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларија декорација,тие се исто така одлична за правење на накит
Состојба : 100%
Дијаметар : 1-1.5 cm
Количина : 120pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Параметри на продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Сухи Цветя
Случай:
Сватба
търговска марка:
Д-р трэйд
Номер На Модела:
нула
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Добър:
Покажи Цвете

Продукти в категория