0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
чисто нов и оригинален E50S8-1024-3-Автокод Т-24

чисто нов и оригинален E50S8-1024-3-Автокод Т-24

BGN 139.20
Продуктът е наличен

Налично

100% Нови и оригинални E50 S8-1024-3-Т-24 Autonics ЕНКОДЕР 12-24 VDC
Произведено во КИНА Надворешниот дијаметар од 50 mm вратило тип пораст на ротари енкодер Надворешниот дијаметар од 50 mm вратило тип E50 S пораст на ротари енкодер серија, на нови напојување напонот 12-24 VDC на Линија Возачот излез тип на производ се Зголеми клиент избор простор. Ротари енкодер E50 S серија, цена-ефикасен, погоден за сите видови на индустриски машини (како што се рачни машини, формирање на машини, пакување, машини, итн.). Главните карактеристики * 12-24 VDC напојување напонот на Линија Возачот излез тип на * погоден за Агол, позиција, брзина, брзина, забрзување, должината на мерење * напојување напонот : 5 VDC,12-24 VDC ±5% Примери на примена * се користи во индустриски машини позиција контрола
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
E50S8-1024-3-Т-24
Тип Изход:
12-24V
Направи си Сам пособия:
Електрически

Продукти в категория