0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
15.5 / strand голям светло синьо непреработена кварц Geode Druzy Freeform Slab Nugget Beads, Natural Roug Crystal Drusy Slice Pendant Jewelry

15.5 / strand голям светло синьо непреработена кварц Geode Druzy Freeform Slab Nugget Beads, Natural Roug Crystal Drusy Slice Pendant Jewelry

BGN 26.00
BGN 28.29
Продуктът е наличен

Налично


Материјал : Природен Кварц Drusy Облик : Плоча Боја : Светло Сина, Големина : 43-53x62-66mm
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Тегло На Продукта:
250g
Материал:
Полускъпоценни камъни
търговска марка:
srbstsq
Външен Диаметър:
25mm
Номер На Модела:
EFTZ030
Форма На Продукта:
Готварска печка
Материал:
Естествен Кварц Drusy
Форма:
Готварска печка
Дължина:
Approx6PCS& 15.5 inches/strand
Размер:
43-53x62-66mm
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
43-53mm
Цвят:
светло синьо

Продукти в категория