0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Направи си САМ въжето на 100 метра от 1,5 мм вощеная усукана вощеная памучен Струна линия дърворезба кабел за силиконов детски прорезывателя бисерное колие бижута

Направи си САМ въжето на 100 метра от 1,5 мм вощеная усукана вощеная памучен Струна линия дърворезба кабел за силиконов детски прорезывателя бисерное колие бижута

BGN 21.00
BGN 22.37
Продуктът е наличен

Налично


Материјал : восок памук
Дијаметар : 1.5 mm
Боја : Беж
Количина : 10 метри во тек, 100 м/многу
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Превозот : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигне, Кина Пост : 2-8 недели, за да пристигнат
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле.
Плаќање : со Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика на враќање : Ако постојат некои оштетување за време на испорака, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни информации Ценети : Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
чэнкай
Дължина На Продукта:
1000cm
Тип Бижута Находки:
Кабели
Широчина На Елемента:
0.008inch
Диаметъра На Продукта:
0.06inch
Номер На Модела:
SS016
Характеристики На Продукта:
вощеный
Тегло На Продукта:
200g
Височина На Продукта:
1000cm
Материал:
Памук
Размер:
Dia 1.5mm

Продукти в категория