0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
50 бр покритие златист цвят кристал стъкло Rondelle кварцов разнообразни мъниста направи си САМ бижута изводи 4-8 мм

50 бр покритие златист цвят кристал стъкло Rondelle кварцов разнообразни мъниста направи си САМ бижута изводи 4-8 мм

BGN 2.00
BGN 2.22
Продуктът е наличен

Налично


50 Парче Злато Позлата Боја Кристално Стакло Rondelle Кварц Фацетирани Монистра DIY Накит Наоди 4-8mm
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 4x3mm,6x4mm,8x6mm Дебелина : 3мм,4mm,6mm Дупка Големина : 1mm,1.2 mm,1.2 mm Материјал : Кристално стакло во Боја : Злато Позлата Боја Облик : Тркалезна Количина : 50 Парче Бисери Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & Ѓердан
Превозот Предавање на Кина Пост : 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Параметри на продукта

Диаметъра На Продукта:
4x3mm, 6x4mm, 8x6mm
търговска марка:
ОРЕОЛ НА ОЧАРОВАНИЕ
Материал:
Crystal
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Номер На Модела:
W07849, W07857,W07865
Тегло На Продукта:
30g
Външен Диаметър:
4mm
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели

Продукти в категория