0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
100шт 6x30mm антични месинг, планински кристал, Кристал конектор, бар тръба хематит оръжеен метал Антично сребро rose gold черно гама от F

100шт 6x30mm антични месинг, планински кристал, Кристал конектор, бар тръба хематит оръжеен метал Антично сребро rose gold черно гама от F

BGN 140.00
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг&кристал
Количина : 100pcs
Големина : прибл.6x8mm
Облик : бар
Боја : хематит
Реден Број : F019
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория