0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Red velvet гривна шоу бижута дисплеи употреба за на гривна гривна щанд 11 см висока стойка за часа Безплатна доставка

Red velvet гривна шоу бижута дисплеи употреба за на гривна гривна щанд 11 см висока стойка за часа Безплатна доставка

BGN 9.00
BGN 9.98
Продуктът е наличен

Налично

Црвено Кадифе Алка Покаже Накит Прикажува Држачот за Закачам, Нараквица Стојат 11cm висока Види Управување со Бесплатен превозот
торба
Опис Хривнија Екранот Носителот Големина(L*W*H) 4.5*5.5*11cm Материјал Сомот Боја Црвена Нето Тежина 75g Пакет 1 парче
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Параметри на продукта

търговска марка:
TREACHI
Материал:
Плат
Номер На Модела:
J-6632871
Диаметъра На Продукта:
0cm
Височина На Продукта:
11cm
Дължина На Продукта:
4.5cm
Тегло На Продукта:
75g
Широчина На Елемента:
5.5cm
Характеристики На Продукта:
Червено Кадифе
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Кутии И Дисплеи
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута

Продукти в категория