0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
2 нишки 8x12 мм великолепен камък тюркоаз спад на кубичен куб Дъга бижута мъниста, тюркоазени обеци, мъниста

2 нишки 8x12 мм великолепен камък тюркоаз спад на кубичен куб Дъга бижута мъниста, тюркоазени обеци, мъниста

BGN 59.00
BGN 62.08
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : две насоки 16inch/по влакно=40+компјутери
Големина : 8x12mm
Облик : пад
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : Tu221
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория