0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Партия 36шт проправи микро кристал месинг Crystal конектор, оризов барабан Rondelle бар rondelle през цялата хематит бижута божи дар

Партия 36шт проправи микро кристал месинг Crystal конектор, оризов барабан Rondelle бар rondelle през цялата хематит бижута божи дар

BGN 31.84
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг&кристал
Количина : 36pcs
Големина : прибл.6-20mm
Облик : бар,круг,rondelle ,ориз
Боја : хематит
Реден Број : F056
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория