0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
високо качество на 50шт 8-20 mm 2-4Connectors латунная Закопчалки, през цялата окисленный сребро, злато, розово злато, черен, gunemtal смесени кутия с

високо качество на 50шт 8-20 mm 2-4Connectors латунная Закопчалки, през цялата окисленный сребро, злато, розово злато, черен, gunemtal смесени кутия с

BGN 45.00
BGN 47.52
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг
Количина : 50pcs
Големина : прибл.8 10 12 15 17 20mm
Облик : пролет затворач
Боја : првата слика боја мешана боја,доколку сакате единствена боја,ве молиме одберете го
Реден Број : cl002
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория